שים לב: האתר אקס-רילקס (xRelex.com) הינו אתר פרסום וקידום למעסים ומעסות בגוון סוגי טיפולים.
גולשים ומעסים אשר עושים שימוש באתר מצהירים כי לא יפרסמו באתר כל תוכן אשר מכין רמיזה או אלמנט מיני מכל סוג שהוא.
בשימוש באתר אני מבין בזאת שבעלי האתר אקס-רילקס אינם אחראים על הקשר בין המטופל למטפל ולא יהיה צד בשום סכסוך בין המטפל למטופל ולהפך, ולפיכך לא תיהיה לאף אחד מהצדדים שום עילה לתביעת בעלי האתר ובעלי האתר אינם נושאים באף אחריות כלשהי הקשורה ביחסים אלו.
המודעות באתר לא מרמזות ו/או מפרסמות/מספקות שירותי מין.

המומלצים שלנו

מעסה צעיר דיסקרטי סובלני מקצועי ושירותי

היי צעיר בן 19 וחצי חטוב רזה דיסקרטי סובלני ושירותי. מזמין אותך לבודי מסאג שלא תשכח, שעה מלאה באווירה נעימה, בדירה דיסקרטית ונקייה. אפשר להתקלח בכייף לפני ואחרי כל התמונות שלי אמיתיות ועדכניות 100% בנוסף יכול לשלוח תמונות נוספות של פנים , גוף ולפתוח מצלמה בווצאפ לפני מפגש. . אני פנוי כל היום חניה בשפע. אתה מוזמן להגיע ולהנות בכייף :) רון 053-7618105
אזאבל

אזאבל

מעסה נמצאת בדירה דיסקרטית בתל אביב מחכה רק לך
מעסה פרטית בהרצליה

מעסה פרטית בהרצליה

עיסוי מפנק בדירתי הפרטית ישראלית אקזוטית פרטי ודיסקרטי לחלוטין* שימו לב - כי מודעה זו אינה מרמזת / מספקת / מפרסמת שירותי מין.
בחור איכותי מפנק עיסוי חדש במרכז מקצועי ביותר !!

בחור איכותי מפנק עיסוי חדש במרכז מקצועי ביותר !!

הייבוא ליהנות מעיסוי שוודי ב4 ידיים משני בחורים איכותיים דיסקרטיים גבריים במרכז הארץ. אנחנו מארחים בדירה נקייה ודיסקרטית. יש בדירה מקלחת והיחס שתקבל הוא הכי טוב שאפשר למצוא !תתקשר ותהנה מכל רגע...שים לב- המודעה אינה מספקת/מרמזת/מספקת שירותי מין.
עיסוי ב 4 ידיים חדש חדש במרכז מקצועי ביותר !!

עיסוי ב 4 ידיים חדש חדש במרכז מקצועי ביותר !!

אנחנו בני 25 ו-28 מארחים בחולון מזמינים אותך לעיסוי בכל הגוף, סוגי העיסויים: רקמות עמוק , שוודי שמנים חמים. זמן השהות הוא עד שעה, אצלנו תקבל את הטוב ביותר! טיפול מקצועי בלתי נשכח בדירה דיסקרטית ונקייה. כמובן מוזיקה נעימה בעת המפגש, יש אפשרות למקלחת חמה לפני ואחרי הטיפול, סבלניים כלפי כל הלקוחות , שירות אדיב וחם כלפי כולם כאחד. לאוהבי שליטה ומשחקי תפקידים אנחנו ניידים אליך לבית / מלון . מתלווים לנסיעות לחו"ל לבעלי עסקים (בתוספת תשלום). יש שפע חנייה למתארחים אצלנו בדירה.*שימו לב- כי המודעה אינה מרמזת / מספקת / מפרסמת שירותי מין.
עיסוי מפנק במרכז דירה יוקרתית יחס אישי ביותר !!

עיסוי מפנק במרכז דירה יוקרתית יחס אישי ביותר !!

היי אני מעסה גברי וחתיך בן 28 חטוב מזמין אותך לעיסוי אירוטי תמונות אמיתיות מה שאתה רואה זה מה שאתה מקבל מארח בדירה חדשה ודיסקרטית , מזמין אותך לעיסוי ברמת שירות גבוהה ניתן לצרף חבר מעסה נוסף לעיסוי של 4 ידיים , לתחושה מטריפה וממולצת אני גם נייד אליך בתוספת תשלום ניתן להתקלח אצלי לפני ואחרי תגיע ולא תתאכזב.... * שימו לב - המודעה הנ"ל לא מרמזת/מספקת ו/או מפרסמת שירותי מין